Europodróżnik

 

 

Czy Twoje media społecznościowe wypełniają zdjęcia znajomych z podróży? Może nie raz zamarzyło Ci się spędzić wolny czas za granicą, ale wygodniej było udać się do tego samego miejsca, gdzie z rodziną bywasz co roku?

 

Myślisz o tym jak świetnie byłoby zobaczyć w końcu Koloseum, Big Bena, albo poleżeć na hiszpańskiej plaży, ale przeraża Cię myśl o planowaniu i wydatkach? Może Twoją skrzynkę mailową zalewają oferty biur podróży, tanich linii lotniczych, hoteli, ale jest ich tyle, że trudno je uporządkować i coś wybrać?

 

Podróżowanie stało się niezwykle łatwo dostępne, ale bywa tak, że i od przybytku zaboli głowa. Długo zastanawiasz się nad wyborem celu podróży, aby ostatecznie odrzucić wszystkie opcje, bo za drogo, za daleko, nie masz z kim jechać. Podczas gdy wizja wyjazdu jest tak atrakcyjna na początku, kiedy przychodzi Ci coś zaplanować szybko się poddajesz.

 

Jeśli od dawna myślisz o wyjazdach do nowych miejsc, ale dotąd podróżujesz tylko we własnych marzeniach, albo jeśli masz w paszporcie pieczątki z dziesiątek odległych miejsc, ale chcesz poznać bliżej rodzimy kontynent zapraszam Cię na moją stronę. Masz tyle do odkrycia!

 

Chciałabym stopniowo dzielić się tutaj moimi wspomnieniami i doświadczeniami z wyjadów po Europie. Chciałabym inspirować, pobudzać do marzeń, zachęcać do ich spełniania, albo chociaż przekazać kawałek świata w formie moich podróżniczych zapisków. Zapraszam do śledzenia !